קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אורגני במנועי החיפוש – האם הוא עדיין רלוונטי?

קידום אורגני במנועי החיפוש הינה פעולת קידום יזומה המיושמת על ידי בעלי האתר ו/או מפעיליו באמצעות חברות קידום אתרים המתמחות בנושא. פעולה זה מיועדת לצרכי דירוג האתר במקומות מועדפים במנוע החיפוש ולצרכי הגדלת נפח תנועת הגולשים ישירות ממנועי החיפוש לעמודי התוכן באתר המקודם.

מימיה הראשונים של רשת האינטרנט ומנועי החיפוש, הקידום האורגני היווה חלק מרכזי בפעילות השיווקית המיושמת ברשת על ידי בעלי האתרים השונים. לאחר כניסת הרשתות החברתיות לתוך חיינו, מעמדו של הקידום האורגני הלך ונשחק וזאת לנוכח פלטפורמות השיווק השונות העומדות כיום לרשותו של כל בעל אתר ברשת. יחד עם זאת, הקידום האורגני ממשיך לשמור על רלוונטיות עבור כל אותם בעלי אתרים המודעים לחשיבות הדירוג שלהם במנועי החיפוש השונים וגוגל בראשם, כאשר פעולת הקידום האורגני ממשיכה להוות חלק בלתי נפרד מפעולות שיווק יזומות במרחבי הרשת.

מספר מילים אודות תהליכי קידום אתרים

תהליך קידום אתרים בגוגל הינו הליך מקצועי מורכב ומתמשך המשלב בתוכו מספר פעולות מקצועיות אותן נדרש לצבע לצורך קידום האתר באופן "טבעי" (אורגני) במנוע החיפוש. פעולות אלו כוללות בין היתר: אופטימיזציה לעמודי התוכן באתר והתאמתם לצרכי הקידום, עדכון תכנים ברמה השוטפת בדפי האתר, הקפדה יתרה על איכויות התוכן המקצועי-שיווקי באתר, ביצוע מחקר מקיף אודות פעילות המתחרים ברשת, החלפת קישורים עם אתרים נוספים ברשת ופעולות נוספות המתקיימות מאחורי הקלעים של האתר ומיועדים לצרכי שיפור דירוג מיקומו של האתר במנועי החיפוש הנדרשים.

קידום אורגני מקצועי עושים רק עם אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בנושא

פעולות הקידום השונות המיושמות במסגרת הליכי קידום אורגני במנועי החיפוש עלולות להוביל להשגת התוצאה ההפוכה ואפילו לגרום להרחקת האתר המקודם ממנועי החיפוש. כפועל יוצא מכך, את הליכי הקידום האורגני חשוב לקיים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בנושא המודעים לכל הפרמטרים השונים הנבדקים על ידי האלגוריתמים של מנועי החיפוש ברמה השוטפת.

הבחירה באנשי המקצוע חייבת להיעשות בהתאם לניסיון ולידע המקצועי העומד לרשותכם בנושא, להיקף פעולות הקידום היזומות אותן הם ביצעו לאורך השנים ובהתאם לתוצאות הקידום אותן הם השיגו עבור לקוחותיהם בהווה ובעבר. כיום, בתחרות ההולכת וגוברת לכל "פיסת נדל"ן" במנועי החיפוש המובילים וגוגל בראשם, חשוב לבחור בחברת קידום מנוסה ומקצועית המעמידה לרשותכם מגוון רחב של טכניקות ושיטות קידום חדשניות המבוססות על הניסיון והידע אותם הם רכשו לאורך השנים.

קידום אורגני- הדרך היעילה ביותר לקדם את עצמכם ברשת

קידום אורגני במנועי החיפוש השונים מתבצע במקרים מסוימים במקביל לפעולות קידום יזומות נוספות ברשת, לרבות, קידום ממומן בגוגל ו/או ברשתות החברתיות, העלאת קמפיינים באתרי האינטרנט השונים, פרסום תכנים שיווקיים באמצעות מערכות תוכן מתקדמות, הפצת ניוזלטרים ודוא"ל וכדומה. פעולות שיווק אלו ואחרות נועדו למקסם את החשיפה שלכם ברשת לעיני קהל המטרה הרלוונטי לכם ולבסס את מעמדכם המקצועי במרחבי הרשת בתחום המקצועי- עסקי בו אתם עוסקים. פעולת הקידום האורגני למעשה מאגדת עבורכם את כל צרכי השיווק ברשת ונועדה למקם אתכם במקום הנכון ובדירוג הנכון בכל פעם שאחד/אחת מקהלי המטרה שלכם מחפשים מידע או תוכן הקשור לתחום עיסוקכם.

 

 

שיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל – כיצד תעשו זאת נכון?

החלטתם למנף את הפעילות העסקית שלכם באמצעות מהלכי שיווק בדיגיטל? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים לניהול מערך השיווק ברשת האינטרנט.

המשך קריאה…

PPC

כל מה שצריך לדעת על קמפיין PPC בגוגל

קידום ממומן בגוגל מתבצע באמצעות מערכת פרסום המכונה: AdWords הפועלת בשיטת ה-PPC (PAY PER CLIK) במסגרתה אתם מתחילים להיות מחויבים על הפרסום רק ברגע שהגולש ביצע הקלקה על גבי מודעת הפרסום שלכם. שיטת פרסום זו מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שיווקיים, כאשר העלות הכספית של קמפיין המודעות הממומנות נקבע על ידיכם מראש בהתאם למטרות והיעדים אותם הצבתם לעצמכם.

המשך קריאה…

חברת קידום אתרים

כיצד לבחור חברה המתמחה בביצוע פעולות SEO לקידום אורגני?

רוצים לקדם ולהוביל את האתר שבבעלותכם לדירוגים גבוהים יותר במנועי החיפוש? זה הזמן לדעת הכול על אופן בחירתה של חברת קידום המתמחה בביצוע פעולות SEO לקידום אורגני של אתרי אינטרנט במנועי החיפוש.

המשך קריאה…